News & Updates

DSC03162Навчально-виробничий центр «Новатор» на ринку послуг з 2002 року.

Єдиний серед подібних за видом діяльності навчальних центрів сертифікований за системою менеджменту якості відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008. Сьогодні «Новатор» - це корпорація з восьми підприємств, що працюють під єдиним брендом - Група компаній «Новатор».

Ми серйозно підходимо до питання навчання і комфорту слухачів.

У навчально-виробничому центрі кілька лабораторій:

  • спеціалізована акредитована електротехнічна лабораторія, яка проводить виміри в ланцюгах до 1000 вольт; санітарно-промислова лабораторія по атестації робочих місць за умовами праці;
  • механічна лабораторія по випробуванню обладнання для виконання робіт на висоті (кігті, лази, пояси, канати, драбини та ін.). А також стелажів на потужність і стійкість;
  • лабораторія зварювання з атестації зварників на допуск до виконання робіт з ручного дугового зварювання покритими електродами, зварювання плавким електродом в активних газах і газовому зварюванні. 


Ми ведемо активну пропаганду позитивного досвіду роботи в галузі охорони праці, прагнемо до підвищення престижу та значущості посади «Інженер з охорони праці», а так само залучення уваги роботодавців та працівників до умов поліпшення умов праці. Багато керівників підприємств, інженери з охорони праці стали нашими постійними замовниками навчання.

 


 Наші засновники